+90 212 809 8787 , GSM : +90 535 976 34 00

Neden Cordial Travel

30 yılı aşkın süredir turizmin değişik alanlarında edindiğimiz tecrübemizi, alanında kendini kanıtlamış yönetici ve çalışanlarımızla, Cordial markası altında birleştirip, partnerlerimizle paylaşıyoruz.
İş ortağı olarak gördüğümüz partnerlerimize, İstanbul, Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de ayrıcalıklı hizmet ve çözümler sunuyoruz.


Tatil Önerilerimiz!


İstanbul


Yaşadıkça keşfedilen, keşfettikçe aşık olunan kent
İmparatorluklar başkenti. Kıtalara hükmeden kent. Medeniyetlerin beşiği. Kültürlerin, uygarlıkların, kıtaların buluşma noktası. İstanbul için söylenebilecek binlerce sözden yapılabilecek binlerce tanımlamadan sadece birkaçı. İstanbul'u anlatmak için kelimelerin yetersiz kalması gibi sadece hakkında yazılanları okumak, anlatılanları dinlemek de İstanbul'u tanımanıza yetmez. Tarih kokan sokaklarını adım adım dolaşır, dünya üzerindeki en büyük imparatorluklardan olan Bizans ve Osmanlı'nın mirası eserleri yerinde görür, eşsiz konumunun sunduğu panoramik manzaraları, her köşesine saklanmış gizemleriyle tüm güzellikleri kendiniz keşfederseniz tanımaya başlarsınız İstanbul'u ve tanıdıkça da aşık olursunuz.

Antalya


Tarih, mit ve efsane fısıldayan antik kentlerin, huzur veren zümrüt yeşili ormanların ve Akdeniz'in pırıl pırıl sularının bir araya geldiği turkuaz sahiliyle Antalya, deniz, güneş, kum ve dahasıyla bir tatil için mükemmel bir tercih.
Derin geçmişi ve köklü bir kültürel mirası ile eşsiz güzellikteki koyları ve yaylaları, bozulmamış plajları, konforlu otel ve marinaları, renkli eğlence mekanları ve sanat dolu festivalleri, Antalya'yı konuklarına sınırsız seçenekler sunan bir turist destinasyonu haline getirmektedir. Günün doğuşundan batışına kadar güneşlenme keyfi; doğa ananın kucağında açık hava sporlarının heyecanını yaşamak, zengin flora ve faunaya sahip milli parkları, antik kentleri, müzeleri ve Kaleiçi'ni keşfetme heyecanı; uzaklara alıp götüren dağların ve huzurlu Akdeniz koylarının gizemi; gece yıldızların altında açık havada opera izlemenin büyüsünü yaşamak; Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini tatmak ve partilerin tadını çıkarmak bu seçeneklerden bazıları. Ayrıca, konuksever insanları ile tanışmak da, Antalya'da geçirilen keyifli tatilin hoş bir parçası.

Bodrum


Dünyaca Ünlü Tatil ve eğlence yarımadası BODRUM , iklimi, denizi, doğal güzellikleri, muhteşem koyları, tarihi, eğlencenin sabaha kadar sürdüğü gece hayatı, ziyateçilerin her türlü ihtiyacına cevap veren nitelikli otelleriyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak cennet köşelerden biridir.
Milattan önceki çağlardan itibaren insanoğlunu kendine hayran bırakan bölge, Antik çağa dayanan geçmişiyle Karia, Leleg, Pers, Dor, Helen, Roma, Bizans, Osmanlı gibi çeşitli kültür ve medeniyetlerinin izlerini barındırır.

Marmaris


Marmaris yeşilin ve mavinin tüm tonlarını yılın on iki ayında görebileceğiniz cennet bir köşedir. Uzun kıyı şeridindeki koyların çokluğu , doğal liman oluşu, antik kentlere yakınlığı, doğal güzellikleri, mavi tur olanakları, modern yat limanları, körfezin her türlü su sporlarına olanak sağlaması, beş yıldızlısından başlayarak en mütevazı pansiyonuna kadar tüm turistlerin gönüllerince tatillerini geçirebilecekleri cennet bir ilçedir.Kısa bir süre öncesine kadar balıkçılığı, süngerciliği ve ıtırlı bitkileri ile tanınan Marmaris, bugün büyük bir turizm merkezi haline gelmiştir.
Kara ulaşımı yanı sıra Dalaman Havaalanı ve Rodos Feribotları ile kolayca dış dünyaya açılma imkanı bulan Marmaris, Datça yolu üzerinde bulunması, Fethiye yoluna yakınlığı nedeniyle önemini arttırmaktadır.

Kuşadası


Ege'nin en güzel koyu Kuşadası, uluslar arası ölçekli yat limanı ile Türkiye'nin önemli deniz giriş kapısı konumunda ve gelişmiş kruvaziyer turizmi ile dikkat çekiyor. Bakir kumsallar, berrak deniz ve kilometrelerce uzanan mavi bayraklı plajlar; konaklamanın güvenli adresi oteller, tatil köyleri, pansiyonlar birbirinden alternatifli olanaklar sunuyor. Zengin tarihi geçmiş ve arkeolojik çeşitliliğin yansıdığı Güvercinada, Pygale, Kadıkalesi, Davutlar Kurşunlu Manastırı, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Neopolis, Kaleiçi Cami oldukça etkileyici alanlar olarak öne çıkıyor. Dilek Yarımadası Milli Parkı, fauna ve florası ile yaşadığınızı hissettiriyor. Tanrılar tanrısı Zeus'un mola mekanı Zeus Mağarası, güzelliğini ve gizemini hala koruyor.
Keyifle yapdacak turizm aktivitelerinden bazdan, trekking, scuba-diving, yüzme, termal, safari, kültür turları ve mağara keşitleridir. Barlar Sokağı, oteller, tatil köyleri, discolar, clublar, cafeler ve Aquapark ise eğlencenin en güzel çeşitlerini paylaşıyor.
Türk Mutfağı'nın Ege'de bulduğu lezzet, doyumsuz tadlar ve dünyanın en büyük açık büfe rekoru, Kuşadası Mutfağı'nı çekici kılarken, dörtbinden fazla dükkan, geleneksel ve modem alışveriş objeleri, Kuşadası'nı alışveriş cennetine dönüştürüyor.

İzmir


Ege Denizi’nin kıyısında, Anadolu Yarımadası’nın batısında konumlanan İzmir ülkemizin 3. büyük kenti olmasının yanı sıra sanayi üretimindeki ve istihdamdaki büyük payı ve sunduğu yaşam kalitesiyle yaşanabilir şehirlerin başında geliyor. 2018 sonu itibarıyla 4 milyonun üzerinde nüfusa sahip olan İzmir, genç çehresiyle sadece Ege’nin değil, ülkemizin de en üretken ve hayat dolu şehirlerinden biri.
Akdeniz iklimine sahip olması nedeniyle yılın büyük kısmını güneşli geçiren İzmir’de yaz mevsimi sıcak, kışlar ise ılık geçiyor. 629 km’lik kıyı şeridinde onlarca mavi bayraklı plajı barındıran İzmir, mavinin her tonunu keşfedebileceğiniz berrak denizi ve her türlü su sporunu yapabileceğiniz popüler tatil beldeleriyle deniz, güneş, kum tatili dendiğinde akla gelen ilk şehirlerden.
İzmir doğal güzelliklerinin yanı sıra tarih ve arkeoloji meraklıları için de keşfedilmeye değer yerlerin başında geliyor. 8.500 yıl boyunca Perslerden Antik Yunanlara, Romalılardan Osmanlılara farklı kültürlere ev sahipliği yapması nedeniyle İzmir, tamamını gezmeye günlerin yetmeyeceği tarihi değerleri bir arada sunuyor.

30 yılı aşkın süredir turizmin değişik alanlarında edindiğimiz tecrübemizi, alanında kendini kanıtlamış yönetici ve çalışanlarımızla, Cordial markası altında birleştirip, partnerlerimizle paylaşıyoruz.

Devam ...

Hizmetlerimiz
CordialTravel Dergi!
+90 212 809 8787
Copyright © 2020 CordialTravel | Biz kimiz | Bize Ulaşın
Designed by CordialTravel